Studnia Smaków

Well of Tastes- Blog pewnej Poznanianki

Podsumowanie 2012 roku

Dodaj komentarz

Witajcie!
2012 rok był dla mnie czasem rozwijania kulinarnych umiejętności, czasem wyzwań oraz chwil pełnych radości. Dzięki wygranej w konkursie mogłam uczestniczyć w warsztatach kulinarnych w restauracji Fusion w Hotelu Westin w Warszawie. Było to niesamowite doświadczenie. Gotowanie „w prawdziwej” kuchni było ogromną przyjemnością, chociaż jest to też ciężka praca. Cieszę się, że poznałam tam osoby lubiące gotować (tak jak ja). Przełamałam się i spróbowałam produkty, których wcześniej nie lubiłam bądź nie znałam.
Oprócz tego dwa razy otworzyłam jednodniową restaurację, dzięki czemu choć trochę spełniło się moje marzenie. Dużą radością było dla mnie gotowanie dla wiekszej liczby osób kompletnie mi nie znanych. Niestety w listopadowej edycji Restaurant Day nie brałam udziału, ale mam nadzieję, że w lutym się uda.:-)
Cieszę się niezmiernie, że Studnię Smaków odwiedza coraz więcej osób. Pojawiają się też komentarze ale nie ukrywam, że byłoby mi miło gdybyście właśnie w nich zostawiali ślad swojej obecności tutaj. Jeśli przygotujecie jakąś potrawę wg przepisu tutaj znalezionego to dajcie znać czy smakowała. 🙂
W Nowym 2013 roku życzę Wam drodzy czytelnicy dużo zdrowia, szczęścia, radości, wielu kulinarnych inspiracji i sukcesów. Gotujcie, poznawajcie nowe smaki, łączcie je i eksperymentujcie! Szczęśliwego Nowego Roku!!

The WordPress.com stats helper monkeys prepared a 2012 annual report for this blog.

w

Here’s an excerpt:

600 people reached the top of Mt. Everest in 2012. This blog got about 10 000 views in 2012. If every person who reached the top of Mt. Everest viewed this blog, it would have taken 17 years to get that many views.

Click here to see the complete report.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.